GROUP PLC
E ULUSLARARASI FUAR TANITIM HİZMETLERİ A.Ş.
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  İletişim   |  English
Ziyaret Saatleri : 03 - 05 Eylül 10:00 - 19:00, 06 Eylül, 10:00 - 17:00

         

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan  Worldfood İstanbul Gıda Fuarı, 03-06 Eylül 2015 tarihleri arasında gıda dünyasını birçok yeni ürünle tanıştırmaya hazırlanıyor. Worldfood İstanbul Gıda Fuarı, IPACK Uluslararası Ambalaj Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı ile birlikte 1000’den fazla markanın katılımıyla gıda sektörünün gövde gösterisine ev sahipliği yapacak.

ITE Group Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş.  tarafından Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) iş birliği ile düzenlenen 23. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Worldfood 2015, 4 gün süresince Çikolata, Şekerleme, Bisküvi, Zeytin ve Zeytinyağı Ürünleri, Bal, Pekmez, Reçel, Çay, Kahve Ürünleri, Yumurta, Süt ürünleri, Bakliyat, Baharat, Yöresel ürünler, Meyvesuyu ve Meyvesuyu Konsantre Ürünleri, Paketlenmiş ve Hazır gıdalar başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

WorldFood İstanbul Gıda Fuarı 03-06 Eylül 2015 tarihlerinde 23. kez yeniliklerle İstanbul Fuar Merkezi / CNR EXPO salonlarında aynı destekler ve aynı gücüyle tekrar gerçekleştirilecek. 

INGREDIENTS TURKEY , WORLDFOOD 2015 - 23. Uluslararası Gıda Ürünleri  Teknolojileri Fuarı ile IPACK 2015 - 30. Uluslararası Ambalaj, Paketleme  Gıda İşleme Sistemleri Fuarı’nın bir parçası olarak  Istanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecektir. INGREDIENTS TURKEY , dünyanın dört bir yanından gelen tüketici ve tedarikçiler için özel bir bölüm olma özelliğini taşımaktadır.

ITE Grup , Ingredients fuarlarının tecrübeli organizatöru olarak,  bu zincir fuarlar için  yeni bir isim ve yeni bir kimlik ortaya çıkarmıştır. Bu da ‘Ingredients Turkey’ dir. 22 yılı aşkın tecrübesiyle ,Türkiye’nin en büyük ve en güçlü fuarları olan WORLDFOOD ve IPACK fuarları ; şimdi bu gücü ve etkinliğini INGREDIENTS TURKEY için kullanıyor. Bu oluşumla WORLDFOOD , IPACK ve INGREDIENTS TURKEY , gıda sektöründeki birçok firma için etkin bir rota ve etkileyici bir fırsata dönüşerek; katılımcı firmalarının büyük sayılardaki hedef ziyaretçi kitlesi ile buluşmasına olanak sağlayacaklardır.

 

Ebru Yılmaz
Proje Müdürü
ebru.yilmaz@ite-turkey.com

Tuğçe Akşar Temur
Proje Müdürü
tugce.aksar@ite-turkey.com

Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Türkiye'nin lokomotif sanayisi konumunda olan Gıda sektörünün ülkemiz için önemi tartışılamaz. EUF (E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş.) olarak hem ülkemizde hem de ITE Grubunun uluslararası netwörkü ile dünyadaki gelişmeleri izleyip bunları değerlendirerek, sektörün öncü fuarı olan Worldfood İstanbul’u 22. yılında beklentilere odaklanarak yeni katılımcılarla, yeni markalarla yolumuza TGDF desteği ile hızla devam ediyoruz.

Geçtiğimiz yıl 5 salonda 1000’i aşkın marka ile gerçekleştirdiğimiz fuarda 20.000’i aşkın uluslararası profesyonel ziyaretçiyi ağırladık. 2015 yılı için ziyaretçi çalışmalarımızda Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu hedef pazarlarımızdır. Fuarımıza katılan firmaların kalitesi ve ürün çeşitliliği ile gerçekleştirdiğimiz uluslararası tanıtımlar sonucunda her yıl yabancı ziyaretçi sayımızı en az % 25 oranında arttırmak hedefindeyiz.

Worldfood İstanbul 2015 yılında da Gıda sektörünün nabzını tutacak. Bu pazarda şayet bizde varız diyorsanız yerinizi hemen ayıralım!

Saygılarımızla,

 

 

Değerli Sektör Temsilcisi,

2015 Worldfood İstanbul – 23. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de 03-06 Eylül 2015 tarihlerinde TGDF Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu desteği ile EUF A.Ş. tarafından gerçekleştirilecektir.
TGDF olarak;  2015 Worldfood İstanbul fuarını, ülkemizde ekonomik kalkınmanın temel taşlarından biri olan gıda sektörünün gelişim sürecine katkı sağlayacak, uluslararası işbirliği imkanları sunacak ve ihracatı arttıracak bir organizasyon olarak görüyor ve desteklemekten dolayı memnuniyet duyuyoruz.
2015 Worldfood İstanbul, ülkemiz gıda ve teknolojileri sektörünün kapsamlı bir şekilde kamuoyuna sunulduğu, ilgili yerli ve yabancı kurum ve kuruluşların bir araya geldiği, geleceğe yönelik bakış açısıyla fark yaratan bir organizasyon ve platform olarak hedeflerine ilerlemektedir.
TGDF olarak sizlerin de 2015 Worldfood İstanbul Fuarına katılacağınızı ümit ediyor, tüm katılımcılar ile birlikte bu güzel organizasyonu İstanbul’da yaşama fırsatını değerlendirmenizi diliyoruz.
 
Saygılarımızla,

 
Şemsi Kopuz
TGDF Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu
Yönetim Kurulu Başkanı
TALEPLER.