GROUP PLC
E ULUSLARARASI FUAR TANITIM HİZMETLERİ A.Ş.
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  İletişim   |  English
Tarih: 28 Ocak- 01 Şubat 2014 / Yer: İstanbul Fuar Merkezi / İstanbul – Türkiye / Ziyaret Saatleri : 28  - 31 Ocak, 10:30 - 19:30 , 01 Şubat 10:30-18:30
 
 GELECEĞİN EV VE OFİS MOBİLYASI, İFF İSTANBUL MOBİLYA FUARI ve Özel Bölüm IFF Office'de 

Geleceğin ev ve ofis mobilyası konseptlerinin sergileneceği İFF - İstanbul Mobilya Fuarı, Özel Bölüm IFF Office'de katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlayamaya devam edecek. İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11 No'lu salonlarda gerçekleşecek İFF İstanbul Mobilya Fuarı ve Özel Bölüm IFF Office, 28 Ocak - 01 Şubat tarihlerinde toplam 15.000m2 alanda, 100'ü aşkın firmayı ağırlamaya hazırlanıyor.
Mobilyada ve ofis mobilyasında ürün tasarımı, boyutlar, renkler, detaylar, fonksiyonellik, konfor, kalite, farklılık, mekana uygunluk ve imaj adına yeniyaklaşımları sunacak IFF 2014, katılımcıların verimliliğini de en üst düzeye taşıyacak.  IFF, Home & Office Concept mobilyasına yönelik çok boyutlu tasarım ve ürünlerin yer alacağı bir fuar olarak mobilya endüstrisinin geleceğe yönelik tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Ev Mobilyası konusunda dünyanın sayılı fuarları arasına giren İMOB'u son üç yıl başarı ile gerçekleştiren ve gücüne güç katan EUF, İFF- İstanbul Mobilya Fuarı ve Özel Bölüm IFF Office ile bu konsepti devam ettiriyor. Her çeşit bitmiş ev mobilyası ürünlerinin sergileneceği İFF İstanbul Mobilya Fuarı ve Özel Bölüm IFF Office, Katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlamaya devam edecek.
İstanbul Fuar Merkezi 9,10 ve 11 No'lu salonlarda gerçekleşecek İFF İstanbul Mobilya Fuarı ve Özel Bölüm IFF Office 28 Ocak - 01 Şubat tarihlerinde toplam 25.000m2 kapalı alanda,200'e yakın firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. EUF, mevcut bilgi birikimi, vizyonu ve uluslararası yapısı ile katılımcılarına kazandırmaya devam edecek.

Tuğçe Akşar Temur
Proje Müdürü
tugce.aksar@ite-turkey.com

Proje ekibinden...

Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Türkiye'nin lokomotif sanayisi konumunda olan Mobilya sektörünün ülkemiz için önemi tartışılamaz. EUF (E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş.) olarak hem ülkemizde hem de ITE Grubunun uluslararası netwörkü ile dünyadaki gelişmeleri izleyip bunları değerlendirerek, sektörün fuarı İstanbul Mobilya Fuarında 2014 yılı beklentilere odaklanarak yeni katılımcılarla, yeni markalarla yolumuza hızla devam ediyoruz.

2014 yılı için ziyaretçi çalışmalarımızda Avrupa ,İran ve Ortadoğu hedef pazarlarımızdır.

İstanbul Mobilya Fuarı 2014 yılında Mobilya sektörünün nabzını tutacak. Bu pazarda şayet bizde varız diyorsanız yerinizi hemen ayıralım!

Saygılarımızla


TÜRKİYE’DE ÜRETİLİYOR, İSTANBUL MOBİLYA FUARIN’DA SERGİLENİYOR, DÜNYA’YA SUNULUYOR!
 
Türk mobilya markaları tasarım, kalite ve uygun fiyat politikaları ile dünya vitrinine İstanbul Mobilya Fuarın'da çıkıyor. Mobilya’daki en yeni ve en özgün tasarımlar, Türk mobilya sektörünü dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla İstanbul’da bir araya getirecek fuar, mobilya ihracatına ve marka gelişimine katkı sağlayacak. İstanbul Mobilya Fuarı, EUF (E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş.) tarafından  28 Ocak - 01 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde 9,10 ve 11. Hollerde düzenlenecek.
 
Neden Türk Mobilyası?
Türk mobilya sektöründe, üretici ve perakendeciler dahil 60.000 ‘i aşkın firma hizmet  vermektedir. İstanbul, Ankara, Kayseri, İnegöl ve İzmir Türkiye’nin önde gelen mobilya üsleridir.
•   Dünyada bugün üretilen teknoloji, Türkiye’de bugün kullanılır!
Türkiye’deki üreticiler, dünyadaki mobilya teknolojilerini yakından takip ederler. Makine parkurlarını sürekli yeniler, en ileri teknolojiyi kullanırlar.
•   Türk mobilya tasarımı neredeyse, trend orada olacaktır!
Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen Türk mobilya tasarımcıları, her zaman “trendy” tasarımlar üretirler... 35 üniversitede yer alan tasarım bölümlerinde yetişen binlerce genç tasarımcılar sektöre dinamizm katmaktadır. Türk mobilya sektörü dünyada tasarımlarıyla trend olma yolundadır.
•   Kalitesiyle etkileyen tasarımlar; uygun fiyatlarıyla da şaşırtır!
Kaliteli malzeme ve orijinal tasarımlarıyla adından söz ettiren Türk mobilyaları, fiyat / maliyet dengeleriyle dikkat çeker. Mobilyada etkili ve profesyonel bir çalışma içinde olan Türk mobilya firmaları kaliteyi her zaman en iyi fiyatla sunar.
•   Türkiye, tüm pazarların orta noktasındadır!
Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya... Türkiye tüm büyük pazarlar için stratejik bir noktadadır.
•   Türk firmaları, hızlı ve zamanında teslimat yapar!
Tüm pazarlara yakınlık, yeni teknoloji ve nitelikli istihdamın verdiği güç, teslimatın da çok hızlı ve zamanında olmasını sağlar.
•   Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü sunar!
 
Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü içinde, oturma gruplarından yatak odası takımına, yemek odası takımından genç odasına, hatta aksesuarlara kadar geniş yelpazede üretim ve hizmet sunar. Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü içinde, oturma gruplarından yatak odası takımına, yemek odası takımından genç odasına, hatta aksesuarlara kadar geniş yelpazede üretim ve hizmet sunar.
•   Dinamik ve sürekli gelişen bir yapı ile mobilyaya olan talep artıyor!
Genç ve eğitimli bir tüketici kitlesi, yükselen hayat standartları, dinamik ve sürekli gelişen bir yapı Türkiye'de mobilyaya olan talebi de ciddi anlamda yükseltti. Artan mobilya alışverişi ile Türk mobilya markalarının ülke ekonomisine katkıları yükselerek sektörün küresel arenada yıldızı daha da parladı. İç pazarda artan eğitimli ve egemen nüfusla doğru orantılı olarak yılda 600 bin konut oluşumu, mobilya yatırımlarında gözle görülür bir artış sağlamaktadır.   
 
Neden İstanbul Mobilya Fuarı? 
•   Türkiye'nin ve dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında. Mobilya sektöründeki gelişmeleri izleme ve değerlendirme imkanı.
•    Türk mobilya markaları tasarım, kalite ve uygun fiyat politikaları ile dünya vitrinine İstanbul Mobilya Fuarında çıkıyor.
•   İstanbul Mobilya Fuarındaki her bir Türk markası yatak odasından yemek odasına, oturma grubundan aksesuarına kadar konsept bütünlüğü sunuyor. Yaşama dair tasarımlar İstanbul Mobilya Fuarında.  
•   Yeni ev yaşam tasarımları ve fikirler yenilikçi markalar ve cesur tasarımcılar tarafından İstanbul Mobilya Fuarında sergileniyor.
•   Doğru zamanda ve mekanda mobilya endüstrisindeki karar vericiler ile tanışma ve yeni iş olanaklarını geliştirme fırsatı. Ulusal ve uluslararası pazarlardan, bayi ve / veya ortaklarınızı seçme imkanı.
•   İstanbul Mobilya Fuarını ziyaret ederek eski dünyanın merkezinde yer alan şahane doğal manzaraları ve tarihi mirasları ile insanları çağlar ötesine taşıyan İstanbul'u ziyaret edebilirsiniz.
•   Türkiye bir mobilya üretim ülkesidir!
TALEPLER