GROUP PLC
E ULUSLARARASI FUAR TANITIM HİZMETLERİ A.Ş.
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  İletişim   |  English
Tarih: 02-07 Ekim 2012 / Ziyaret Saatleri : 02-06 Ekim, 10:00 - 19:00, 07 Ekim, 10:00 - 17:00 / Yer: Cnrexpo İstanbul – Türkiye
Otel Rezervasyonu

Otel rezervasyonu yaptırmak için lütfen

tıklayın.

İSTANBUL’U KEŞFEDİN!

İstanbul, Bir zamanlar Bizans başkenti olan, Yeni Romanın Konstantinapolisi, Osmanlı İmparatorluğun başkenti olan, Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren eşsiz Türk metropolü!

Seyahat Acentesi CASALI TOUR tarafından hazırlanan turlara katılın!

    
     
İstanbul, zengin sosyal, kültürel ve ticari aktiviteleri ile giderek artan bir öneme sahiptir. Dünya starları stadyumları doldururken opera, bale, tiyatro gibi aktiviteler de yıl boyu devam etmektedir. Dönemsel festivaller boyunca dünyaca ünlü orkestralar, konserlerin ve cazın efsane isimleri kapalı gişe sahne almaktadır.
 
İstanbul aynı zamanda Türkiye’nin kültürel, ekonomik ve finansal olarak mega şehridir. Boğaziçi’nde ve doğal bir liman olan Haliç’i de kapsayan oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Boğaz’ın hem Avrupa hem de Asya tarafında uzanarak, dünyada iki kıta üzerinde olan tek metropol olma özelliğine de sahiptir. Şehrin tarihsel alanları, 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınmıştır.  
 
   
           
 
İLETİŞİM
İlgili     : Esin ERDEMIR
            Beytullah SARIOĞLU
Adres  : Hava Limanı Kavşağı Dünya Ticaret Merkezi
            EGS Business park blokları çarşı blok no:130
            Yeşilköy / Bakırköy / İstanbul
Telefon: +90 212 465 00 80
Faks     : +90 212 465 02 55
Web     : www.casalitour.com
 
 
 
TALEPLER