GROUP PLC
E ULUSLARARASI FUAR TANITIM HİZMETLERİ A.Ş.
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  İletişim   |  English

Tarih: 24 - 27 Kasım 2011 / Ziyaret Saatleri : 24 - 26 Kasım, 10:00 - 19:00, 27 Kasım, 10:00 - 18:00 / Yer: Cnr Expo İstanbul – Türkiye

ÜRETEN TÜRKİYE'NİN TEKNOLOJİ FUARI

       

EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş. ve ITF İstanbul Fuarcılık tarafından MİB – Makine İmalatçıları Birliği işbirliğiyle organize edilecek TIME 2011 -Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı 24-27 Kasım 2011 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da 6. kez düzenlenecektir.
 
T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve KOSGEB’in de bu yıl destek verdiği TIME fuarı, “Üreten Türkiye’nin Teknoloji Fuarı” sloganıyla, sanayi üretiminde rekorlara koşan ülkemiz endüstrisini bölge pazarlarıyla buluşturma hedefiyle yola çıkmıştır.
 

   

İki yıllık periyotlarda 2001 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleşen TIME, verimlilik açısından düzenlendiği her yıl katılımcılar tarafından başarılı bulunmuş ve hedef kitleye ulaşılması konusunda da övgüye değer görülmüştür. Aralarında Ajan Elektronik, Akyapak Makina, Aymaksan, Baykal Makina, Beka-mak, Dirinler, Durmazlar, Ermaksan, Mumak Makine, Ostim Organize, Spinner, Şahinler Metal, Uzay Makina gibi sektörün lider firmalarına ev sahipliği yapan TIME, katılımcılarını son on yılda on binlerce profesyonel ziyaretçiyle buluşturmuştur.
 
Başarıyla gerçekleştirdiğimiz TATEF 2010 fuarımızın ardından 24-27 Kasım 2011 tarihlerinde “Üreten Türkiye’nin Teknoloji Fuarı” sloganıyla düzenlenecek TIME 2011’indebaşarıyla sonuçlanacağına inanıyoruz.
 
Makine, otomasyon, elektronik, hidrolik-pnömatik gibi başlıklar altında fuarda yer alacak katılımcılarımızı, TATEF 2010 fuarımızda olduğu gibi yerli ve yabancı imalat endüstrisinin profesyonelleriyle buluşturmayı ve bölgenin önemli sanayi fuarlarından biri olmayı hedefliyoruz.